Seksaveniu.lt yra Valstybinėje Duomenų Apsaugos Inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas - pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų

Seksaveniu.lt


Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

We-Vibe IV Plus vibratorius poroms

 

We-Vibe IV Plus vibratorius poroms

We-Vibe 4 Plus poroms pasiruošęs pasiūlyti naujas intymumo aukštumas. Populiariausias pasalyje produktas poroms dabar dar patobulėjo suteikdamas geresnę formą, didesnę kontrolę ir didesnę G-taško stimuliaciją sekso metu. Jis suartins partnerius nesvarbu ar jie tame pačiame kambaryje ar skirtinguose kontinentuose. Ji gali devėti We-Vibe 4 Plus, kai jos partneris gali suteikti jai malonumą net telefonu.

We-Vibe 4 Plus labiau pritaikytas moters formoms, dabar dėl pakitusios formos dar malonesnis sąlytis su šiuo produktu. Jis stabilesnis nei jo pirmtakai, be to komfortiškiau jaučiasi ir vyras su šia patobulinto dizaino preke.

Pagamintas iš šilko švelnumo medicininio silikono We-Vibe 4 Plus yra visiškai nekeliantis jokio diskomforto moters kūnui, be to, jis 100% atsparus vandeniui, todėl jį ne tik lengva prižiūrėti ir valyti, bet ir mėgautis seksu duše. Patogus pultelio valdymas Jus lydės per 6 skirtingus vibracijos režimus ir 10 greičių. Nemokama We-Connect programėlė sukurta Android ir IOS platformoms.

Naujoji Echo vibracija paskirsto malonumą tarp klitorio ir G-taško.

Šią prekę naudoti galima tik su vandens pagrindo lubrikantais.

Kitos svarbios ypatybės:
Bevielis valdymas;
Saugus Bluetooth sujungimas;
Švelnus ir saugus kūnui;
Kompaktiškas ir itin patogus dėvėjimui sekso metu;
2 galingi, bet itin tylūs motorai;
6 vibracijos režimai;
USB įkrovimas (nuo kompiuterio);
3 valandos žaidimų vos po 6 valandų krovimo laiko;
Paprasta priežiūra;
iPhone 4S/iOS 7 / Android OS 4.3


Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

Vibratoriai


Vibratoriai

Vibratorius – vyrišką penį imituojantis įrenginys su vibravimo funkcija ir skirtingais greičiais. Vibratorius naudoja trečdalis šeimų neskaitant vienišų žmonių. Jie yra įvairių formų, spalvų, stilių, dydžių, pagaminti iš įvairių medžiagų. Vibratoriai gali būti naudojami tiek vyrų, tiek moterų ir panaudojimo galimybės labai plačios. Bet jie visi turi vieną bendrą savybę - suteikti malonumą vibruojant. Koks bebūtų Jūsų pasirinkimas Jūs visada su juo pajusite tikrą malonumą... 

Šiuos meilės žaisliukus moterims rekomenduoja naudoti profesionalūs seksologai, nes vibratoriaus pagalba pasiekiami dažnesni ir ryškesni orgazmai, sustiprinami maloniausi pojūčiai mylėjimosi su partneriu metu.

Besimėgaudami vibratoriaus teikiamais džiaugsmais nepamirškite lubrikanto!Kaina : €158.00 545.54Lt


Į krepšelį

Galite mokėti grynaisiais prekių pristatymo metu
Padidinti
Vibratoriai


Panašios prekės

KIIROO Onyx+Pearl masturbatoriaus ir vibratoriaus rinkinys

Želinis vibratorius Jelly Funny orange

Želinis vibratorius Jelly Fancy yellow

Želinis vibratorius Jelly Happy glitter

Želinis vibratorius Jelly Trendy glitter

Želinis vibratorius Jelly Puzzling glitter

Želinis vibratorius Jelly Tizzy blue

Želinis vibratorius Jelly Sensual blue


Laikrodis - Jūsų įvaizdžio dalis   ZOOShop   Lateksas tai gyvenimo stilius   AdultClub - viskas, ką norėjote sužinoti, bet nedrįsote paklausti   Sraigiu vizija  

© 2011-2017 Visos teisės saugomos www.seksaveniu.lt. Sprendimas TinySales
Sekso prekės, latekso drabužiai, sekso reikmenys, erotinės prekės, intymios prekės, sekso parduotuvė, sex parduotuvė. Erotinių prekių ir intymių prekių parduotuvė internete.
Nuorodų katalogas