Seksaveniu.lt yra Valstybinėje Duomenų Apsaugos Inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas - pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų

Seksaveniu.lt


Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Vibruojantis analinis kaištis Twist

 

Vibruojantis analinis kaištis Twist

Vibruojantis analinis kaištis su net 10 skirtingų vibracijos programų! Glotnus ir švelnus, 100 % silikoninis paviršius paliks nepakartojamus įspūdžius ir užtikrinantis lengvą, malonią ir nepaprastai slidžią skverbtį. Tiesiog išbandykite!


Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

Analiniam seksui


Analiniam seksui

Yra daugybė žmonių kurie galvoja kad analinis seksas yra šlykštus ir iškrypeliškas. Įdomiausia kad dauguma šio sekso priešininkų niekada nėra šito pabandę. Bet ka galime kalbėti apie ananasų skonį jų niekada neparagavę ? Keli įdomūs faktai:

Dauguma žmonių mėgsta analinį seksą. Argi tai nereiškia kad analinis seksas gali suteikti didelį malonumą kam nors ? Beje analinio sekso gerbėjų yra žymiai daugiau nei galite įsivaizduoti. Negi Jūsų draugas begeriant kavą ims ir papasakos kad ši sekso rūšis yra jam labai patraukli ?

Yra begalė analinių žaisliukų. Argi tiek būtų gaminama analinių žaisliukų jei žmonėm jų nereikėtų ? Istorijos duomenimis analiniai žaisliukai buvo naudojami net gilioje senovėje. Šiuo metu analiniai žaisliukai gaminami iš modernių ir nekenksmingų medžiagų ir turi žymiai didesnį populiarumą nei priešistoriniai gaminiai.

 Kaina : €16.50 56.97Lt


Į krepšelį

Galite mokėti grynaisiais prekių pristatymo metu
Padidinti
Analiniam seksui


Panašios prekės

Vibruojantis analinis kaištis Twist2

Analiniai kamuoliukai Black Velvets Hearts

Analinis kaištis - Kažkas uždrausto - 50 pilkų atspalvių

Analinis kaištis

Vibratorius su antgalių rinkiniu Anal Teaser Kit

Analinis kaištis Loving Joy Finger Fun

Švytintys analiniai kamuoliukai Thai

Analinis kaištis Little End


Laikrodis - Jūsų įvaizdžio dalis   ZOOShop   Lateksas tai gyvenimo stilius   AdultClub - viskas, ką norėjote sužinoti, bet nedrįsote paklausti   Sraigiu vizija  

© 2011-2017 Visos teisės saugomos www.seksaveniu.lt. Sprendimas TinySales
Sekso prekės, latekso drabužiai, sekso reikmenys, erotinės prekės, intymios prekės, sekso parduotuvė, sex parduotuvė. Erotinių prekių ir intymių prekių parduotuvė internete.
Nuorodų katalogas