Seksaveniu.lt yra Valstybinėje Duomenų Apsaugos Inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas - pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų

Seksaveniu.lt


Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

KIIROO Onyx+Pearl masturbatoriaus ir vibratoriaus rinkinys

 

KIIROO Onyx+Pearl masturbatoriaus ir vibratoriaus rinkinys

KIIROO ONYX masturbatorius:

Onyx atsineša su savimi visiškai naują jutiminę patirtį į internetą: Intymūs prisilietimai. Onyx viduje yra 10 susijungusių žiedų, kurie dirba kartu tam, kad galėtumėte pasijusti kaip per realų lytinių santykių aktą.

Kiekvienas Onyx masturbatorius gali susijungti su KIIROO Pearl vibratoriumi, ar kitu KIIROO Onyx masturbatoriumi, ir gauti duomenis iš šių įrenginių. Trumpai tariant, sujungus šiuos du prietaisus, jūs galėsite jausti savo partnerio prisilietimus realiu laiku, kurie yra pasiekiami, kad ir kaip toli jūs būtumėt.

KIIROO PEARL vibratorius:

KIIROO PEARL vibratorius buvo sukurtas galvojant apie geriausį malonumą, kuris galėtų būti suteiktas. 5 liečiamieji technologiniai žiedai PEARL viduje suteikia galimybę laikyti partnerio malonumą  ir susijaudinimą savo rankose, atkartojant savo prisilietimų judesius į partnerio KIIROO Onyx masturbatorių.

Galingai vibruojantis motoras ir jo ergonomiška forma padaro Pearl puikiu vibratoriumi ir suteikia tikrą malonumą jo turėtojams. Su Pearl, jūs esate valdovas.

Daugiau panašių prekių rasite mūsų e-parduotuvės skyrelyje -

Vibratoriai


Vibratoriai

Vibratorius – vyrišką penį imituojantis įrenginys su vibravimo funkcija ir skirtingais greičiais. Vibratorius naudoja trečdalis šeimų neskaitant vienišų žmonių. Jie yra įvairių formų, spalvų, stilių, dydžių, pagaminti iš įvairių medžiagų. Vibratoriai gali būti naudojami tiek vyrų, tiek moterų ir panaudojimo galimybės labai plačios. Bet jie visi turi vieną bendrą savybę - suteikti malonumą vibruojant. Koks bebūtų Jūsų pasirinkimas Jūs visada su juo pajusite tikrą malonumą... 

Šiuos meilės žaisliukus moterims rekomenduoja naudoti profesionalūs seksologai, nes vibratoriaus pagalba pasiekiami dažnesni ir ryškesni orgazmai, sustiprinami maloniausi pojūčiai mylėjimosi su partneriu metu.

Besimėgaudami vibratoriaus teikiamais džiaugsmais nepamirškite lubrikanto!Kaina : €369.00 1274.08Lt


Į krepšelį

Galite mokėti grynaisiais prekių pristatymo metu
Padidinti
Vibratoriai KIIROO Onyx+Pearl masturbatoriaus ir vibratoriaus rinkinys KIIROO Onyx+Pearl masturbatoriaus ir vibratoriaus rinkinys KIIROO Onyx+Pearl masturbatoriaus ir vibratoriaus rinkinys KIIROO Onyx+Pearl masturbatoriaus ir vibratoriaus rinkinys


Panašios prekės

Želinis vibratorius Jelly Funny orange

Želinis vibratorius Jelly Fancy yellow

Želinis vibratorius Jelly Happy glitter

Želinis vibratorius Jelly Trendy glitter

Želinis vibratorius Jelly Puzzling glitter

Želinis vibratorius Jelly Tizzy blue

Želinis vibratorius Jelly Sensual blue

Vibratorius Loveclone RX


Laikrodis - Jūsų įvaizdžio dalis   ZOOShop   Lateksas tai gyvenimo stilius   AdultClub - viskas, ką norėjote sužinoti, bet nedrįsote paklausti   Sraigiu vizija  

© 2011-2017 Visos teisės saugomos www.seksaveniu.lt. Sprendimas TinySales
Sekso prekės, latekso drabužiai, sekso reikmenys, erotinės prekės, intymios prekės, sekso parduotuvė, sex parduotuvė. Erotinių prekių ir intymių prekių parduotuvė internete.
Nuorodų katalogas