Seksaveniu.lt yra Valstybinėje Duomenų Apsaugos Inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas - pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų

Seksaveniu.lt


Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Privatumo nuostatos


Saugumas

Seksaveniu imasi visų įmanomų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninę informaciją.

Mes garantuojame už Jūsų pateiktų duomenų (elektroninio pašto adreso, vardo, pavardės, adreso ir kt.), atsiskaitymų bei finansinės informacijos saugumą ir privatumą.

Kaip naudosime Jūsų pateiktą informaciją

Kad Jūs galėtumete pirkti arba sudaryti savo prekių sąrašą, jus turite atsidaryti Seksaveniu sąskaitą (paskyrą). Ši informacija padės mums efektyviau atlikti Jūsų pavedimus bei greitai ir kokybiškai jus aptarnauti. Tam, kad galėtumėte pirkti prekes, reikės papildomos informacijos, pvz. pristatymo ir sąskaitos siuntimo adreso, finansinės informacijos. Visa pateikta asmeninė informacija bei kreditinės kortelės informacija laikoma saugioje aplinkoje. Jūsų telefono numeris, elektroninio pašto adresas bus naudojamas tik tuo atveju, jei reikės su jumis susisiekti dėl Jūsų užsakymo, nebent Jūs pageidausite buti Seksaveniu informaciniame sąraše.

Visa pateikta informacija bus naudojama tik aukščiau pateiktomis sąlygomis ir jokiu būdu neatskleidžiama trečiosioms šalims.

Vaikų saugumas

Seksaveniu niekada sąmoningai neatidaro sąskaitos asmenims iki 18 metų ir nepriima jo asmeninės informacijos. Jeigu gausime informaciją, kad užsakovas yra nepilnametis, mes ištrinsime jo asmeninę informaciją iš mūsų duomenų bazės. Ši informacija jokiu būdu nebus atskleista trečiosioms šalims.

Seksaveniu informacinis sąrašas

Jeigu Jūs, atsidarydami savo asmeninę sąskaita (paskyra), pažymėsite, kad norite gauti informaciją apie Seksaveniu akcijas bei kitą informaciją, Jus įtrauksime į  Seksaveniu informacinį sąrašą. Norėdami atsisakyti naujienų tai galite padaryti keičiant duomenis apie save parduotuvėje.

"sausainiukai" (cookies)

Seksaveniu internetinėje parduotuvėje yra naudojami "sausainiukai" (cookies). "Sausainiukai" - tai nedidelės apimtiės, tam tikri duomenys, kurie saugomi Jūsų kompiuteryje. Jie suteikia informaciją apie Jūsų lankomumą Seksaveniu , parduotuvėje. "Sausainiukai" naudojami dėl vienintelės priežasties - kad mes galėtume pastoviai gerinti ir lengvinti paieška pačioje parduotuvėje. Niekada nenaudojame "sausainiuku" slaptažodžių, kreditinių kortelių numerių arba kitos ypač konfidencialios informacijos išsaugojimui. "Sausainiukai" neleidžia prieiti prie Jūsų asmeninės informacijos, išskyrus tos, kurią Jūs sąmoningai suteikiate Seksaveniu užsakant prekes ar atidarant sąskaitą (paskyra).

Privatumo ir saugumo politikos pakeitimas

Tam, kad geriau aptarnautume savo klientus, mes pastoviai tobulinsime privatumo išsaugojimo sistemas. Visi pakeitimai bus paskelbti Seksaveniu svetainėje. Tokiu atveju, pakeitimai iškart įsigalios po paskelbimo.


Laikrodis - Jūsų įvaizdžio dalis   ZOOShop   Lateksas tai gyvenimo stilius   JIJI - drabužiai Jums  

© 2011-2018 Visos teisės saugomos www.seksaveniu.lt. Sprendimas TinySales
Sekso prekės, latekso drabužiai, sekso reikmenys, erotinės prekės, intymios prekės, sekso parduotuvė, sex parduotuvė. Erotinių prekių ir intymių prekių parduotuvė internete.
Nuorodų katalogas