Seksaveniu.lt yra Valstybinėje Duomenų Apsaugos Inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas - pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų

Seksaveniu.lt


Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Pristatymas


Prekių pristatymas:

Norint įvykdyti Jūsų užsakymą reikalingas minimalus laikotarpis užsakymo sukomplektavimui ir išsiuntimui. Prekes mes išsiunčiame tą pačią diena kai banke užskaitomas apmokėjimas, nebent prie prekės yra nurodytas kitas išsiuntimo laikotarpis. Siunčiant prekes paštu pristatymas trunka 3-5 darbo dienos (registruota pirmenybine siunta - 1-3 d.d.). Siunčiant kurierių tarnyba - prekes gaunate sekančią darbo dieną (būtina nurodyti adresą kuriuo siunta bus pristatyta nuo 9 iki 18 valandos, bei telefono numerį).

Gavęs užsakymą ir norėdamas jį patvirtinti, mūsų operatorius artimiausiu laiku paskambins Jums nurodytu telefonu arba susisieks elektroniu paštu. Vidutiniškai prekes Jūs gaunate per 3 darbo dienas nuo užsakymo priėmimo. Prekių kurių tuo metu neturime sandėlyje pristatymo terminas (nuo gamybos iki pirkėjo) - iki 30 dienų. Mes ir toliau siekiame gerinti logistiką ir trumpinti pristatymo trukmę ir tikimės, kad artimiausiu metu galėsime Jums pristatyti prekes per 24-48 valandas. Dėl to prašytume Jūsų užsakyti prekes iš anksto.

Gavus prekę maloniai prašome pranešti Jums patogiu būdu mūsų operatoriams kad prekes gavote (žr. kontaktai). Nepranešus per 14 dienų po prekių išsiuntimo apie prekių gavimą/negavimą užsakymo būsena sistemoje automatiškai bus pakeista į pristatytą.

Prekių pristatymo būdai:

Atsiėmimas paštomatuose.
Atsiėmimas paštomatuose - tai greitas ir patogus atsiėmimo būdas pačiam, Jums artimiausiame savitarnos siuntų terminale. Šiuo metu atsiimti galima virš šimto terminalų visoje Lietuvoje. Pristatymą į paštomatus (siuntų terminalus) aptarnauja Post24 įmonė. Taip pat atsiimant siuntą galimas apmokėjimas už prekes.

Lietuvos paštu.
Prekės Lietuvos paštu pristatomos į artimiausią Jūsų pašto skyrių. Jūs gaunate pranešimą nurodytu adresu, kad Jūsų vardu yra gautas siuntinys. Su asmens dokumentu ir gautu pranešimu Jūs einate į pranešime nurodytą pašto skyrių ir atsiimate prekes. Lietuvos paštu prekės pristatomos į bet kurią Lietuvos vietą.
Dėmesio! Pasirenkant pristatymą Lietuvos paštu, būtina nurodyti tikslų pristatymo adresą bei pašto indeksą. Savo pašto indeksą galite pasitikslinti čia (atsidaro naujame lange).

Iki pareikalavimo.
Jeigu perkate dovanų, ruošiate staigmeną ir nenorite, kad artimieji pirmesni sužinotų apie siuntinį, tuomet galime išsiųsti siuntą "Iki Pareikalavimo". Tokiu atveju siuntinuką turėsite atsiimti savo Pašte, pateikę asmens dokumentą. Apie tokį pageidavimą informuokite mus pastabose, darydami užsakymą. Užsakymo būdą nurodykite - Lietuvos paštu.

Kurjeriu.
Prekės pristatomos į namus ar į darbovietę skubių siuntų tarnybos Lexsystem pagalba. Nurodžius šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite adresą kuriuo kurjeris gali pristatyti siuntą darbo metu (nuo 8:00 iki 18:00), bei telefono numerį, kad galėtu sutarti dėl tinkamo Jums pristatymo laiko.

Pagal susitarimą
Prekės pristatomos pagal susitarimą. Nurodžius šį pristatymo būdą nurodykite kokiu būdu norėsite kad prekės būtų Jums pristatytos (įrašykite tai komentaruose). Aptarnavimo skyrius su Jumis susisieks ir susitarus bus patikslinta pristatymo kaina bei apmokėjimo sąlygos.

Per autobusų stoties smulkiujų siuntų tarnybą.
Užsakytos prekės gali būti pristatomos per autobusų stoties siuntų tarnybą. Šiuo būdu prekės pristatomos į didžiuosius Lietuvos miestus: Vilnių, Klaipedą, Šiaulius, Panevežį, Tauragę, Mažeikius, Jurbarką, Marijampolę, Uteną. Smulkesniuose miestuose siuntas reikia atsiimti tiesiai iš autobuso. Prekes Kaune mes galime Jums pristatyti į namus ar kitą nurodytą vietą. Kai prekės bus perduotos į siuntų skyrių, Jūs gausite pranešimą e-paštu, kada prekės bus Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyriuje.
Dėmėsio! Pasirenkant pristatymą per autobusų stoties siuntų skyrių, būtina nurodyti tikslų telefono numerį ir gavėjo vardą. Tikslus adresas nera butinas. Atsiimant prekė iš autobusų stoties siuntų skyriaus turekite asmens dokumentą.
Siunčiant į kitų šalių didmiesčius mes patikslinsim ar tokia galimybė yra ir pranešime Jums.

Išsiuntus siuntą apie tai mes Jus informuosime elektroniniu paštu, Jūsų užsakymo būsena bus pakeista į Išsiūsta.

Prekių pristatymo kaina:

Pristatymo kaina Lietuvos ribose - €2.90. Siunta į Kuršių Neriją papildomai apmokestinama €15.

Prekių pristatymas užsienio adresatams:

Prekės siunčiamos į užsienį Lietuvos paštu, galiojančiais Lietuvos Pašto įkainiais. Europoje vidutiniškai iki €10.

Jei turite klausimų, prašytume susisiekti su mūsų aptarnavimo skyrium elektroniniu paštu info@seksaveniu.lt.


Laikrodis - Jūsų įvaizdžio dalis   ZOOShop   Lateksas tai gyvenimo stilius   JIJI - drabužiai Jums  

© 2011-2018 Visos teisės saugomos www.seksaveniu.lt. Sprendimas TinySales
Sekso prekės, latekso drabužiai, sekso reikmenys, erotinės prekės, intymios prekės, sekso parduotuvė, sex parduotuvė. Erotinių prekių ir intymių prekių parduotuvė internete.
Nuorodų katalogas