Seksaveniu.lt yra Valstybinėje Duomenų Apsaugos Inspekcijoje registruotas duomenų valdytojas - pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis griežčiausių saugumo reikalavimų

Seksaveniu.lt


Apmokėjimas tarptautine PayPal sistema Atsiskaitymas mokejimai.lt mokėjimų sistema

Apie mus


Sveiki !

Dėkojame, kad Jūs aplankėte mūsų elektroninę parduotuvę www.seksaveniu.lt. Tikimės, kad mūsų parduotuvė Jums bus įdomi, ir rasite ne tik naudingų dalykų sau ar savo draugėms (-ams), bet ir puikiai praleisite laiką!

Mes esame pasiruošę teikti pirkėjams visą reikiamą informaciją ir padėti kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkančią prekę. Parduotuvė patikimai veikia nuo 2005 metų. Mūsų tikslas   suteikti daugiau gyvenimo skonio intymiajame gyvenime, o gal net gražinti užgęsusią ir išblėsusią aistrą tarp dviejų, senai kartu, gyvenančiu žmonių. Manau, jog  tiekiamos prekės, greitas ir kokybiškas aptarnavimas padės Jums susigražinti ramybę, aistrą ir meilę i namus. 

Pagarbiai, 
    Seksaveniu parduotuvės administratorius
    Tomas Strelkauskas


Laikrodis - Jūsų įvaizdžio dalis   ZOOShop   Lateksas tai gyvenimo stilius   JIJI - drabužiai Jums  

© 2011-2018 Visos teisės saugomos www.seksaveniu.lt. Sprendimas TinySales
Sekso prekės, latekso drabužiai, sekso reikmenys, erotinės prekės, intymios prekės, sekso parduotuvė, sex parduotuvė. Erotinių prekių ir intymių prekių parduotuvė internete.
Nuorodų katalogas